Nasza szkoła dołączyła do Programu SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO.

Jest to innowacyjny program edukacyjny, który wspiera szkoły we wdrażaniu nowych technologii i higieny cyfrowej w edukacji. 

SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO to wspólnota uczniów, rodziców i nauczycieli, dla których wartością jest kształtowanie równowagi między korzystaniem z nowych technologii i świadomym tworzeniem realnych więzi poza przestrzenią Internetu. Troszcząc się o ów balans wpływamy pozytywnie na dobrostan psychiczny, fizyczny i społeczny całej społeczności szkolnej. 

W związku z programem fundacja „Dbam o mój zasięg” zaprasza nauczycieli oraz rodziców (informacja została do Państwa wysłana przez e-dziennik) na spotkanie online, które odbędzie się 16 października (poniedziałek) o godzinie 19:00. Temat: „E-uzależnienia a higiena cyfrowa. Gdzie zatem jest granica?”.

Certyfikaty uczestnictwa dostają tylko te osoby, które są na webinarze.

 

poradnik dla młodzieży

KLIKNIJ I ZAPOZNAJ SIĘ

Więcej o PROJEKCIE: przeczytaj TUTAJ >>