„BIESIADA Z KSIĄŻKĄ”

5 października 2022 r. 
Opr.: Jolanta K. Łysoń

Spotkanie w bibliotece szkolnej „zerówek” oraz klas I – III z ludową artystką panią Barbarą Badowską, głośne czytanie książeczki „Andrychowskie bobry”.
Gość, pani Basia zaprezentowała strój ludowy krakowski oraz aktywnie włączyła uczestników biesiady w naukę elementów tańca „Andrychowska polka”.
 
WIZYTA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

14 września 2022 r.
Opr.: Jolanta K. Łysoń

„SKRZATY“ po raz pierwszy w tym roku wybrały się do biblioteki, poznały sposoby dbania o książki oraz wypożyczyły bajki, które wspólnie z rodzicami będą czytać dla Misia Brysia w ramach projektu czytelniczego MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY.

 
„BIESIADA Z KSIĄŻKĄ”

13 września 2022 r.
Opr.: Jolanta K. Łysoń

Spotkanie w grupach OA  i OB z kapitanem Krzysztofem Dyrczem, zastępcą dowódcy statku ORP „Heweliusz” – polskiego statku hydrograficznego oraz absolwenta naszej szkoły. Głośne czytanie książeczki dla dzieci „Morskie opowieści.

 
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

5 września 2022 r.
Opr.: Jolanta K. Łysoń

Święto to było dobrym pretekstem, aby przenieść się razem z dziećmi w krainę fantazji. Głośne czytanie bajki.